320510016_604679901665887_7439450745172485267_n
ВРЕМЕННИ ЕКСПОЗИЦИИ

КОЛЕДНА ИЗЛОЖБА НА ВЕЛИНГРАДСКИ ХУДОЖНИЦИ 2022г.

Posted On December 16, 2022 at 2:57 pm by / Comments Off on КОЛЕДНА ИЗЛОЖБА НА ВЕЛИНГРАДСКИ ХУДОЖНИЦИ 2022г.

С творците Атанас Фурнаджиев, Альоша Кадьов, Боян Грънчаров, Валентин Кадьов, Венера Ланджова, Василка Петрова – Христозова, Мария Вълкова, Светла Граданска, Татяна Благова, Десислава Табакова, Жасмина Гладийска, Заварин Веселинов, Илия Тупчев, Иван Ташев, Кристиян Петров.
Изложбата ще бъде подредена в Зала 1 на Художествена галерия “Цвета Шуманова”- Велинград, ул. “Васил Априлов” №7 от 20 декември 2022г. до 28 февруари 2023г.
Официално откриване на 20 декември 2022 г. /вторник/ в 17:00 часа.
Заповядайте! Бъдете наши скъпи гости!
320510016_604679901665887_7439450745172485267_n