Съобщение

Posted On September 27, 2022 at 12:29 pm by / Comments Off on Съобщение

Важно!👈👈👈
Във връзка с провеждането на Парламентарни избори` октомври 2022 г. в сградата на Исторически музей – Велинград има изборна секция.
👉Музеят няма да работи с посетители в дните от 1 до 3 октомври 2022 г. включително.
Художествена галерия „Цвета Шуманова“
Велинград, ул. „Васил Априлов” №7
ще работи с обичайното си работно време
от 10:00 до 18:00 часа. Почивен ден – неделя
👉В Зала 1 е подредена изложба с творби на велинградските художници от фонда на галерията
👉В Зала 2 Исторически музей-Велинград в партньорство с Art Expo SIA (Латвия) представят изложбата „Очакване на чудо“, от частна колекция Кесаури, която предлага възможността да се насладите на литографиите на един велик художник на нашето време Марк Шагал.
Бъдете наши скъпи гости!
За информация и резервации – тел. 0895 847179, 0879506017