292922016_1138208880091080_1695181778532863728_n

Закриване на 49 Велинградски празници на културата

Posted On July 10, 2022 at 8:50 am by / Comments Off on Закриване на 49 Велинградски празници на културата

Кметът на община Велинград д-р Костадин Коев благодари на всички, които взеха участие в традиционните празници и най-вече на своя екип. За Снежана Велева- дългогодишен директор на Исторически музей-Велинград с благодарност за съвместната дейност и признателност пред мъдростта и професионализма д-р Коев връчи почетен плакет.