ДЕН последен на Лятно училище ,,ДА СЪХРАНИМ КРАСОТАТА НА МИНАЛОТО”

Posted On July 8, 2022 at 8:46 am by / Comments Off on ДЕН последен на Лятно училище ,,ДА СЪХРАНИМ КРАСОТАТА НА МИНАЛОТО”

ВЕЛИНГРАДСКИ ПРАЗНИЦИ НА КУЛТУРАТА’ 2022

8 юли 2022 г., 10:00 часа, Велинград, пл. „ Николай Гяуров ”

ДЕН последен на Лятно училище ,,ДА СЪХРАНИМ КРАСОТАТА НА МИНАЛОТО”– работилници дърворезба, грънчарство, тъкачество.

Скъпи приятели, четери дни заедно майсторихме с глина, вълна и дърво, рисувахме слънца и усмивки

Благодарим Ви за прекрасните творчески мигове и емоции заедно!

Днес Ви казваме довиждане и до нови срещи!

Бъдете здрави и щастливо лято!