292453387_1136620930249875_4733750496855298884_n

Лендард проект

Posted On July 7, 2022 at 8:44 am by / Comments Off on Лендард проект

Творците на Велинград и всички желаещи имаха възможност да се докоснат до изобразителното и музикалното изкуство чрез Лендард проект. В инициативата от Исторически музей-Велинград се включи и нашият млад творец-колегата Десислава Табакова Поздравления на всички участници!

Община Велинград

7 юли в 22:04 ч.  ·

Творците на Велинград и всички желаещи имаха възможност да се докоснат до изобразителното и музикалното изкуство чрез Лендард проект. Една от мисиите на лендард изкуството е да не оставя хората безразлични. Да развива и задържа нови аудитории и да води социален диалог чрез творчество.