levski
Uncategorized

Поклон пред теб, Апостоле!

Posted On July 18, 2021 at 9:06 am by / Comments Off on Поклон пред теб, Апостоле!

Днес е ден за благодарност, почит и преклонение!
Поклон и вечна признателност пред великия син на България
Отбелязваме 184 години от рождението на Апостола на свободата – Васил Левски
На днешния 18-ти Юли честваме 184 години от рождението на Васил Левски.
Припомняме си за появата на този свят на Апостола на свободата Васил Левски – идеологът и организаторът на българската национална революция, основателят на Вътрешната революционна организация (ВРО) и на Българския революционен централен комитет (БРЦК).
За българския национален герой, посветил живота си за Освобождението на Родината ни.