211018501_1346069925787703_5020152137409170520_n

ДЪРВОРЕЗБА, ТЪКАЧЕСТВО И ГРЪНЧАРСТВО

Posted On July 2, 2021 at 9:41 am by / Comments Off on ДЪРВОРЕЗБА, ТЪКАЧЕСТВО И ГРЪНЧАРСТВО

Лятно училище–обучение за работа с дърво, вълна и глина е любима инициатива от образователната програма „Да съхраним красотата на миналото” на Исторически музей-Велинград, която се радва на голям интерес от страна на малките и възрастните любители на занаятите. Ежегодно музеят организира лятното училище на открито в рамките на ВЕЛИНГРАДСКИТЕ ПРАЗНИЦИ НА КУЛТУРАТА – ,,ВЕЛИНГРАД БЛАГОСЛОВЕН И ВЕЧЕН ”
👉И ТАЗИ ГОДИНА ВИ ОЧАКВАМЕ С НЕТЪРПЕНИЕ НА 06.07.2021г./Вторник/, в 10:00 часа, на пл. „ Николай Гяуров”.
ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ТВОРИМ ЗАЕДНО!
Снимки: архив на ИМ-Велинград